Наш опрос
Какой чемпионат вам нравитса больше?

Результаты · Другие опросы

Голосовало: 78

Начало » 2006 » Сентябрь » 28 » ФК Дніпро (Черкаси) 1 : 1 ФК Енергетик (Бурштин)
ФК Дніпро (Черкаси) 1 : 1 ФК Енергетик (Бурштин)
Голи:

0 : 1 В.Лакомський (16 хв.)

1 : 1 Р.Качур (18 хв.)

Судді: О.Зубарєв (м.Слов'янськ), О.Журба (м.Донецьк), Є.Халамендик (м.Київ).

Делегат ФФУ: О.Гуртовий (м.Харків).

ФК"Дніпро" Черкаси: Чопик, Міклашевич, Хлапонін, Тарасенко, Анеліков, Іванченко (Мостовий, 76), Кобзар (Пронєвич, 64), Грановський, Поліщук (Князєв, 78) Качур, Пахолюк (Янчук, 71). Запасні: Антіпов, Гонщик, Деркач.

В.о.головного тренера: В.Заховайло.

Попередження: Кобзар (12), Поліщук (25), Тарасенко (80), Пронєвич (82).

"Енергетик" Бурштин: Хомин, Чорний (Шалата, 46), Запорожан, Качур, Срібний, Ципердюк, Гуменюк (Гарпацьо, 87), Лакомський, Кікоть (Бербат, 62), Чернов, Пуга (Веретинський, 67). Запасні: Левицький, Рудницький, Вонсик.

Головний тренер: М. Пристай.

Попередження: Чорний (40), Запорожан (57), Гуменюк (78), Лакомський (86).

Результат матчу не виправдав сподівання черкаських вболівальників - їх улюблена команда не змогла піднятись з підвалин турнірної таблиці.

Перші хвилини матчу пройшли за переваги гостей. Але контрвипад черкасців на 9-ій хвилині ледь не призвів до взяття воріт: після навісу з лівого флангу у виконнанні Артема Іванченка, з лету невідпорного удару наносив Руслан Качур - гостей рятує поперечка воріт, а повторні удари Пахолюка і Іванченка блокують захисники. За дві хвилини провалом захисту бурштинців ледь не скористався Роман Поліщук і, вдруге м'яч влучає в поперечену. Любителі статистики відразу пригадали переможний матч "Енергетика" у Чернігові з рахунком 4 : 1 , в якому "деснянці" по-двічі влучали в поперечки та штанги воріт бурштинців ...

Статистика "влучила блискавично": шкіряну кулю послану головою Сергієм Срібним, з лінії воріт виносить Роман Поліщук - загрозу відведено на кутовий. Подача від кутового прапорця і невисокий на зріст Володимир Лакомський відкриває рахунок у матчі. Ступор на трибунах тривав недовго - перша ж з атак господарів виявилась результативною: навіс Грановського замикав Качур, а по-хокейному на добиванні були Пахолюк, що влучив в голкіпера і все той же Качур, що ударом головою довершив справу. На заключних хвилинах першої половини матчу після подачі кутового "дніпрянину" Євгену Тарасенку трохи бракувало влучності.

Початок другого тайму знову був за бурштинцями, але поступово ініціативою заволоділи черкасці, перевага яких в третій чверті матчу була тотальною, однак це не принесло господарям дивідендів. На заключних хвилинах матчу команди обмінялись гострими контрвипадами: на 89-ій хвилині Качур з розвороту пробивав по воротам "Енергетика", а на другій компенсованій хвилині м'яч після удару Андрія Чернова "знайшов" спину захисника "дніпрян" Міклашевича.

На післяматчевій прес-конференції виконуючий обов'язки головного тренера ФК "Дніпро" Черкаси попросив вибачення перед вболівальниками за безпорадність своїх підопічних у звітному матчі.

Просмотров: 695 | Добавил: dniprofan