Наш опрос
Ваш прогноз на Днепр в сезоне 2006/2007

Результаты · Другие опросы

Голосовало: 97

Начало » 2006 » Октябрь » 7 » ФК ЦСКА (Київ) 0 : 1 ФК Дніпро (Черкаси). Не чекали?!
ФК ЦСКА (Київ) 0 : 1 ФК Дніпро (Черкаси). Не чекали?!
07.10.2006 НТБ Динамо. 13-тур
ЦСКА-Дніпро 0-1.
Гол: Качур 58хв.

Чесно кажучи, після першого тайму не було видно, за рахунок чого Дніпро може виграти. Весь перший тайм - в'язка гра в центрі поля з невеликою перевагою армійців. Ця перевага вилилась в два небезпечні удари у ворота Дніпра. Проте Тарас Чопик відвів загрозу. Хочу зазначити, что воротарю Дніпра щей заважало яскраве сідаюче сонце. Цю незручність у другому таймі відчув і воротар ЦСКА.

Проте, в другому таймі Дніпро заграв активніше і вже на 5й хвилині матчу створив дуже небезпечний момент. Роман Пахолюк, після прострілу з правого флангу, виходив віч-навіч воротарем ЦСКА, але невдало обробив м'яч і втратив нагоду відзначитися. Проте, на 58й хвилині Руслан Качур вміло скористався чудовим пасом в розріз від Андрія Мостового. Не зважаючи на опіку захисника армійців, Руслан влучно пробив по воротам. Мар'ян Марущак не зміг врятувати свою команду від голу. На радощах Руслан Качур здіймає футболку на голову і підбігає до нечисленої групи вболівальників Дніпра, дякуючи за підтримку.

ЦСКА намагався хочаб зрівняти рахунок в матчі. Проте, або захисники Дніпра відпрацьовували уважно у захисті, або, на щастя дніпрян, армійці не скористалися своїми нагодами, не влучаючи по воротам Чопика. Більш того, у Дніпра були непогані моменти збільшити рахунок. На 87й хвилині матчу захисник ЦСКА мало не зрізав м'яч у власні ворота.

Дніпро отримав другу перемогу на виїзді з однаковим рахунком 1-0. Будемо сподіватися, що у наступних матчах команда покращить цей показник і на виїзді, і вдома. Саме в наступних матчах Дніпру доведеться мати спараву з аутсайдерами та новачками ліги.

Окремо хотілося б відзначити нечислену групу вболівальників Дніпра. Було приємно бачити трибуну облаштовану банерами зі словами пітримки нашої команди. Звичайно їм біло важко конкурувати з кількома десятками організованих фанів ЦСКА. Але свій вклад в перемогу нашої команди вони внесли.

Просмотров: 697 | Добавил: dniprofan